Yüzüncü Yılında Cumhuriyetin Politik Psikolojisi Sempozyumunu İstanbul’da Düzenledik

Etkinlik yönetimi süreçleri DİA tarafından gerçekleştirilen, İstanbul Medeniyet Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi iş birliği ile organize edilen “Yüzüncü Yılında Cumhuriyetin Politik Psikolojisi Sempozyumu” 5-6 Haziran 2023 tarihlerinde İstanbul’da düzenlendi.

Etkinlik logo tasarımı başta olmak üzere, tüm kurumsal tasarım ve baskı işlerinin DİA İletişim tarafından üstlenildiği, Yüzüncü Yılında Cumhuriyetin Politik Psikolojisi Sempozyumu’nun etkinlik faaliyetlerinde tüm konaklama ve ulaşım süreçlerinin yönetimi, etkinlik yemek ve oturumlar arası ikramlarının organizasyonu DİA İletişim tarafından gerçekleştirildi.

5 Haziran 2023 tarihinde İstanbul Medeniyet Üniversitesi ev sahipliğinde Ziraat Bankası Kütüphanesinde gerçekleşen sempozyumun ilk gününe İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gülfettin Çelik, Polis Akademisi Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Çolak, İstanbul Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Haluk Alkan, üniversite yöneticileri, Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hamdi Genç ve politik psikoloji alanında çalışan akademisyenler, araştırmacılar ve uzmanlar katıldı.