Dijital İletişim Atölyesi Hakkında

Bir Dijital Ajans Hikayesi

Dijital İletişim Atölyesi olarak markalarınızın iletişim ihtiyaçlarınızı biliyor, tecrübeli ekimiz ve katma değerli hizmetlerimizle etik ilkeleri gözeterek şirketlerin ve bireylerin tüm iletişim süreçlerini itinayla yönetiyoruz.

İletişim ve pazarlama dünyasındaki ihtiyaçlar her geçen gün değişiyor. Buna bir de iş yaptığınız sektörün pazar dinamiklerini eklediğiniz zaman takip edilmesi ve yönetilmesi zor bir süreç karşınıza geliyor. Dijital İletişim Atölyesi olarak, markalara ve bireylere bu değişken ekosistemde en güncel iletişim ve pazarlama trendlerine öncülük etme fırsatı sunarak iletişim süreçlerini üstleniyoruz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimizle her zaman yanınızdayız.

Dijital İletişim Dünyası

Dijital Pazarlama ve İtibar Yönetimi

Kalite

Her projeye benzersizdir ve üzerine ne kadar çok şey koyarsak, ondan o kadar çok kayif alacağımızı bilerek elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Deneyim

Müthiş bir müşteri deneyimi, harika bir ekip üyesi deneyimi ile başlar. Kendi kendini yöneten bir ortamı her zaman teşvik ediyoruz.

Etik

Etik ilkeler ışığında dürüstlüğü benimsiyor ve hepimizin arzuladığı itibar yönetimini ulusal değerlerle bağdaştırıyoruz.

Online

Dijital dünyada 7/24 online kalıyor, yeni teknolojilere hızlıca adapte olabiliyor ve müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

post-thumb-md-c-1
Neler Yapıyoruz?

Dijital dünyadaki tüm iletişim ve pazarlama mecralarına dokunuyoruz.

Online Monitoring

İnternette markanızdan bahsedildiği anda haberiniz olsun ister misiniz? Sosyal medya takip araçlarını sizi ifade eden kelimelerle yöneterek, size dair internetteki tüm Türkçe veriyi inceliyor ve kayıt altına alınmasını sağlıyoruz.

Devamını Oku

Dijital PR

Facebook, Instagram, Youtube ve Twitter gibi birçok platformda sosyal medya hizmeti hesaplarının yönetilmesi, iletişim stratejilerine bağlı kalarak içerik oluşturulması ve karşılıklı iletişim verimliliğinin artırılması amacı ile markanızın kimliğini yönetiyoruz.

Devamını Oku

Halkla İlişkiler

Tecrübeli ekibimizle bu alanda PR iletişim hizmetleri faaliyetlerinin planlanması, yürütülmesi ve ilgili mesajların kamuoyuna en etkin biçimde paylaşılması süreçlerini uçtan uca yönetiyor, marka bilinirliğine ve itibarına katkı sağlayacak hizmetler sunuyoruz.

Devamını Oku

Sosyal Medya İletişimi

Markalarınız için her saniyeyi en etkin şekilde değerlendiriyor, marka bilinirliğinizi ve kurum itibarınızı güçlendiriyoruz.

Devamını Oku

Markanıza Özel Fırsatları Kaçırmayın! Her Zaman Yanınızdayız