Santa Farma’nın Dijital İletişim Ajansı DİA Oldu

“Sağlığa sağlıklı hizmet verme” hedefinden hareketle ve üstlendiği sorumluluk bilinciyle, 1944 yılından beri sağlık sektöründe hizmet vermekte olan Santa Farma’nın dijital iletişim ajansı DİA oldu.

Gelişen ilaç teknolojisine süratle uyum sağlayarak, zaman içinde tesislerini modern üretim teknikleri ile donatmış, geliştirdiği ürünlerin yanı sıra, lisans altında önde gelen çokuluslu kuruluşların ilaçlarını da Türkiye’de üreterek ürün gamını zenginleştiren Santa Farma, sosyal medya iletişim yönetimi hizmetlerini ve sağlık iletişimi projesi olan MediTalks’un video içerik üretim süreçlerini Dijital İletişim Atölyesi’ne emanet etti.

Markalara Medya iletişimi, Etkinlik Yönetimi, Sosyal Medya İletişimi, Dijital Reklam Yönetimi, Grafik Tasarım, Web Tasarım ve Kodlama, Video – Prodüksiyon hizmetleri veren Dijital İletişim Atölyesi (DiA), sahip olduğu uzman ekibiyle bugüne kadar Avrupa Yatırım Fonu, Crossover Türkiye, Adakent Denizcilik, Adakent İnşaat, Beyaz Bosphorus, İnci Bosphorus, Privia Security, Mayadem, Çocuk İçin İçerik Derneği, Hakkıoğlu İnşaat, Skala Architecture & Design, Anadolu GYD, Bulut Klinik, Avelieer, Sofha Prive, Polkara ve Türkiye Maarif Vakfı gibi markalara birçok farklı alanda hizmet sundu.

Santa Farma ile yapılan yeni anlaşma hakkında görüşlerini aktaran Dijital İletişim Atölyesi Yönetici Ortağı Doğan Balcan, “Son 1 yılda genişleyen müşteri portföyümüze Santa Farma’yı da katmanın gururunu yaşıyoruz. Türk İlaç Pazarının en büyük şirketlerinden biri ve %100 yerli sermayeye sahip bir İSO 500 şirketi olan Santa Farma ile uzun yıllar sürmesini umduğumuz bir iş birliğine adım atmanın ve bu kadar değerli bir kurumun iletişim yönetiminde rol alacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. ” şeklinde konuştu.