Privia Security ve PriviaHub Markası

Siber güvenlik sektörünün önemli oyuncularından biri haline gelen Privia Security ile tüm dijital süreçlerin yönetilmesi ve PR faaliyetleri için Eylül 2020 tarihinde anlaşma imzaladık. Çalışmaya başladığımız PriviaHub AR&GE ürünü için dijital reklamlar, hesap yönetimi, dijital pazarlama ve dijital pr alanlarında hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Alanında uzman ve araştırmacı kadrosu ile kurumların siber güvenlik alanındaki tüm ihtiyaçlarına çözüm geliştirmek misyonuyla hareket eden Privia Security, ülkemizin önde gelen siber güvenlik araştırmacılarını kadrosunda barındırmaktadır. Privia Security, kurumların IT ve OT varlıklarına yönelik sızma (penetrasyon) testleri siber güvenlik eğitimleri, red team ve kurumlara özel geliştirilen yazılımlar gibi çözümlerle siber güvenlik sektöründe fark yaratmayı amaçlamaktadır.

PriviaHub Türkiye’nin İlk ve Tek Siber Savaş Oyunu

PriviaHub, özel şirketlerde, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan veya siber güvenlikle ilgilenen herkesin bilgi seviyelerini artırmak ve pratik uygulamalar yapabilmelerine olanak tanıyan çevrimiçi bir Siber Güvenlik Eğitim, Simülasyon ve Tatbikat (Cyber Range) Platformudur. Privia Security tarafından ülkemizin yerli kaynakları ve mühendisleri ile ortaya çıkartılan bu ürün için tüm dijital aktiviteleri üstleniyoruz.