Gizlilik politikası

Biz kimiz

Biz iletişimde usta çırak ilişkisine inanıyoruz ve sanatımızı yeni nesillere aktarma sorumluluğumuz olduğu bilincini taşıyoruz.

İş modellerimize adapte ettiğimiz bu bağ ile markanızın hikayesini başlangıç değerlerinden koparmadan günümüze adapte ediyor, eski iletişim sanatları ile yeni teknolojileri bir araya getirip geleceğe taşıyoruz.

Dijital İletişim Atölyesi 2020 yılında kurulmuş olan bir iletişim atölyesidir. Usta – Çırak ilişkisi ile dijital dünyada yerinimizi aldığımız DİA markamız ile hikayenizi geleceğe taşımak adına markanıza hizmet sunmanın heyecanını yaşıyoruz.

Verinizi kimlerle paylaşıyoruz

İletişim formu üzerinden göndermiş olduğunuz bilgiler yalnızca iletişime geçmek için kullanılmaktadır. Herhangi bir firma ile paylaşılmamaktadır. İstatistiklerimiz Google Analytics, TAG Manager, Google Optimize, Google ADS, Facebook ADS ve Hotjar üzerine kurulmuştur, bilgiler anonimdir ve tarayıcı bilgisi gibi veriler istatistik veya reklam gösterme amaçlı alınmaktadır.

Verilerinizi ne kadar süre tutarız

Bizimle iletişime geçtiğinizde e-posta adresiniz ve adınız e-mail sunucumuzda iletişim kurmak adına saklanmaktatır. Tüm kullanıcılar kişisel bilgilerini istedikleri zaman talep göndererek sildirebilirler. Bu noktada atolye@dijitaliletisimatolyesi.com adresimiz ile iletişime geçerek talep gönderebilirsiniz.