Dijital İletişim Atölyesi

Web Tasarım

Ziyaretçilerinizi ilk andan itibaren etkisi altında bırakırken, arama motorlarında da üst sıralarda görünürlük yakalayan bir web sitesine mi ihtiyacınız var? En güncel tasarım teknolojileriyle hazırladığımız esnek ve tüm cihazlarla uyumlu çalışan web sayfaları, markanızın kimliğini dijital dünyada en iyi şekilde temsil etmenizi sağlayacak.


Kolay Yönetim

Sadece IT ekibinin nasıl kullanılacağını bildiği web siteleriyle vedalaşın. Web sayfanızı rahat bir şekilde yönetebileceğiniz özel yönetim panelleri sayesinde yetki verdiğiniz tüm kullanıcılar dijital varlıklarınızı kolaylıkla yönetebilecek.


SEO

Kurumsal Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) hizmetimiz, belirlenen anahtar kelimelere göre site içi SEO, organik dış SEO çalışmaları, sosyal medya imlemeleri ve özel blog çalışmaları ile sitenizin arama motorları gözünde değerini artırıyor.

Yönetim

Açık kaynak kod içerik yönetim sistemleri kullanılabildiği gibi markanıza özel bir altyapı kurarak kolay bir yönetime sahip olacağınız içerik yönetim sistemleri de kodluyoruz.

Tema

Kurumsal kimliğinize yakışan tema ve görsel tasarımlarla her zaman yanınızda olduğumuzu hatırlatarak kurum kimliğine özel önyüz tasarımları da yapmaktayız.

UX & UI

Tasarımlarımız uzman ekibimiz tasarımdan koda döküldüğü gibi UX ve UI ekiplerimiz tarafıdnan özel olarak test edilerek müşterilerinize yeni ve farklı bir deneyim sunabiliyoruz.

Neler Yapıyoruz?

  • Kurumsal Web Siteleri ve Servisleri
  • Kişisel Web ve Portfölyo Siteleri
  • Arama Motoru Optimizasyonu
  • Dijital Pazarlama Araçları Uygulaması