Dijital İletişim Atölyesi

Online Monitoring

İnternette markanızdan bahsedildiği anda haberiniz olsun ister misiniz? Sosyal medya takip araçlarını sizi ifade eden kelimelerle yöneterek, size dair internetteki tüm Türkçe veriyi inceliyor ve kayıt altına alınmasını sağlıyoruz.


Anlık Bildirim

Marka kelimeleri takibinde kriz durumlarına ilişkin özel sistemler kullanıyoruz. Bu sayede markanız hakkında online dünyada paylaşılan tüm içerikler için özel bildirimler alabilir ve anlık bildirimlerden SMS, e-posta ve benzeri sistemlerle haberdar olabilirsiniz.


Raporlama

Marka kelimelerini dijital dünyada analiz ederek düzenli raporlar sunuyoruz. Raporlarımız aylık veya haftalık olarak size özel oluşturuluyor ve içerdiği verilerle marka itibarının daha etkin yönetimine katkı sağlıyor.

Alert

Sisteme tanımlanan kelimeler için özel olarak alertler kurulabilir ve belirlenen kurallar altında ilgili kişiler uyarılabilir. Bu noktada kriz iletişimi için önemli bir avantaj sağlayacağını unutmayın!

Takip

Dijital medya takip hizmetimiz tüm online mecraları içerdiği gibi sosyal ağları da desteklemektedir. Tüm mecralarda belirlenen kelimeler takip edilir ve kayıt altına alınır.

Müdahale

Anlık müdahale araçları her zaman aktif ve müşterinin talebi ve kriz iletişimi stratejileri doğrultusunda yapılmaktadır. Müdahalelerin 7/24 yapıldığını unutmayın!

Neler Yapıyoruz?

  • Anlık Dinleme
  • Alert ve Bildirimler
  • Sentimental Analiz
  • İleri Düzey Raporlama
  • Dataların Aktarımı ve CRM Desteği