Dijital İletişim Atölyesi

Sosyal Medya İletişimi

Markanızın vermek istediği mesajları ve sunduğu hizmetleri kimliğinizi bozmadan, onların benimseyeceği şekilde anlatabilmek ve geri dönüşlerinden yeni kanallar yaratmak gün geçtikçe zorlaşıyor. Markalarınız için her saniyeyi en etkin şekilde değerlendiriyor, marka bilinirliğinizi ve kurum itibarınızı güçlendiriyoruz.


Reklam Yönetimi

Sosyal medya algoritmaları her gün değişiyor, markalar gün geçtikçe daha fazla kişiye kendilerini göstermek için illegal yollar ya da bilinçsiz reklam harcamaları yapmak zorunda kalıyor. Gelin beraber hedef kitlenizi belirleyelim, minimum maliyete maksimum faydanın tadını çıkartın.

Özgün İçerik

Arama motoru optimizasyonu kuralları içerisinde markanız veya kişisel hesabınız için özel içerikler üretiyoruz. Ürettiğimiz içerikler özgün olduğu gibi doğru hedef kitleye, stratejik içerik planları ile oluşturulmaktadır. Profesyonel editör kadromuzla her zaman yanınızdayız.

İstatistik ve Takip

Markanız veya işletmenizin yer aldığı tüm sosyal ağlarda gelen mesajlar, yorumlar markanızın dili doğrultusunda uygun şekilde cevaplanarak takipçilerle hızlı iletişim sağlanır. Aynı zamanda içerik etkileşimleri ve istatistikler müşteri ile paylaşılmaktadır.

Raporlama

Aylık olarak markanız veya işletmenizin tüm sosyal ağlardaki takipçi, etkileşim, içerik ve itibar raporlaması yapılabildiği gibi, web sitenizin istatistikleri, hedef kitlenin ilgi alanları ve iletilen mesajların ne gibi etkiler oluşturduğu müşteriye raporlanmaktadır.

Neler Yapıyoruz?

  • Sosyal Medya Hesap Yapılandırması
  • Sosyal Medya Hesap Yönetimi
  • Sosyal Medya Kampanya Yönetimi
  • Sosyal Medya Rakip Analiz Çalışmaları
  • Sosyal Medya Takip Hizmetleri
  • Sosyal Medya Reklam Yönetimi
  • Fotoğraf ve video çekimi, özel film-video hazırlanması

Sosyal Medya Hizmeti Hazırsanız Hemen Başlayalım!

Dijital İletişim Atöylesi Ofis

Dijital İletişim Atöylesi Logo